VIRTUS.PRO- POWRÓT NA SZCZYT?

Kolejny mecz w turnieju WePlay! Lock and Load, który odbył się na de_mirage pomiędzy Virtus.pro a pro100, okazał się zaskoczeniem. Polacy byli stawiani w roli faworyta, ale nikt się nie spodziewał aż tak ogromnej dominacji.

Niedźwiedzie wygrały pierwszych sześć oczek, a serię przerwało zbyt długie konstruowanie akcji- pro100 cieszyło się z pierwszego punktu po standardowym czasie rundy. Nie zatrzymało to polskiego zespołu który zaczął walczyć o zwycięstwo wysokim wynikiem. Pierwsza część spotkania zakończyła się rezultatem 12:3!

Drugą połowę Virtusi rozpoczęli od wygrania rundy pistoletowej. Zaraz po niej stracili jednak punkt, który dał ekipie pro100 nadzieję na powrót- ta okazała się mylna. Polacy nie stanęli na laurach i dokończyli spotkanie wygrywając 16:4- tym samym wychodząc z grupy bez ani jednej porażki.

Jutro o godzinie 11:00 będziemy mogli obserwować zmagania Virtus.pro, gdzie na przeciw Polakom stanie drużyna OpTic.