Counter Strike

Drugi dzień azjatyckiego minora za nami!

Dzisiaj odbyły się aż 4 mecze, dla niektórych drużyn były to ostatnie mecze na minorze. Wszystkie drużyny zaprezentowały nam walkę i większość pojedynków była bardzo wyrównana.

Grayhound vs. CyberZen

Te spotkanie decydowało kto zagra w fazie play-off. Mecz był bardzo wyrównany co oznacza, że zobaczyliśmy trzy mapy tj.: Overpass,Inferno oraz Mirage. Overpass wpadł na konto Grayhound, co prawda pierwszą połowe przegrali 7:8, ale po zamianie stron pokazali dobrego counter-strike'a i wygrali 16:12. Na inferno mieliśmy wyrównany pojedynek, obie połowy były wyrównane, a ostatecznie wygrało CyberZen 16:14. Mirage czyli ostatnia mapa o awans do dalszej fazy rozgrywek. Pierwsza połowa wygrana na styk, bowiem 8:7 dla Grayhound. Po zamianie stron to oni okazali sie lepsi i ostatecznie wygrali 16:12.

20192201_Damian-Gatkiewicz_IEM-Katowice_00743

Aequus vs. CyberZen

Mecz o utrzymanie w turnieju. Pierwsza mapa – mirage wpadła na konto Aequus, wygrali 16:14. Na drugiej i trzeciej mapie mogliśmy zauważyć zdecydowaną dominacje ekipy CyberZen, wygrali 16:9 na inferno oraz 16:6 na trainie.

20192201_Damian-Gatkiewicz_IEM-Katowice_00747

GOSU vs. ViCi

Również mecz o to kto zostaje, a kto odpada. W tym pojedynku zobaczyliśmy dwie mapy: Mirage oraz Train. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła ekipa ViCi, bowiem na miragu wygrali 16:13, a na trainie 19:17 po dogrywce.

20192201_Damian-Gatkiewicz_IEM-Katowice_00772

ViCi vs Beyond

Również mecz o pozostanie w turnieju. Cóż tu dodać… Zobaczyliśmy dwie mapy tj.: Mirage i Inferno i na dwóch mapa zdecydowanie dominowała ekipa ViCi. Ostatecznie na miragu wygrali 16:7, a na inferno 16:8.