Counter Strike

Rozpoczął się Amerykański minor!

Wczoraj oprócz zespołów z Azji o miejsca na İEM KATOWICE 2019 walczyły drużyny z Ameryki. Przygotowaliśmy krótkie sprawozdanie z wczorajszych spotkań.

Popołudniowe zmagania rozpoczęli zawodnicy NRG oraz Imperial. Od początku z lepszej strony prezentowali się zawodnicy NRG, którzy do zmiany stron prowadzili 9:6. Po przerwie Brazylijczycy nie istnieli i ostatecznie przegrali 8:16.

W drugim meczu Bravado mierzyło się z INTZ. Mimo wyniku 7:8 do przerwy, zawodnicy Bravado dali radę wygrać 16:12

W pierwszym meczu grupy B Envy grające w składzie z Karriganem zniszczyło 12:3 Brazylijskie TeamOne.

blank

W drugim spotkaniu grupy B Furia pokonała eUnited 16:11. Swietne spotkanie rozegral yuuurih, który zdobył 24 zabójstwa!

blank

W meczach zwycięzców NRG pokonało Bravado 2:0, natomiast Furia zwyciężyła z Team Envy 2:0

blank

Dzisiaj w meczach przegranych Imperial podejmie Intz, a TeamOne zmierzy się z eUnited.