TEAM SPIRIT AWANSUJE NA MAJORA!

Team Spirit pojawi się w Katowicach na majorze! Zawodnicy Spirit po trzymapowym pojedynku pokonali Winstrike Team 2:1 i zapewnili sobie awans do fazy New Challengers.

Spotkanie rozpoczęło się na mapie Nuke, która była wyborem Rosjan z Winstrike Team. Drużyna Kvika pierwszą połowe wygrała wynikiem 8:7 Zawodnicy Winstrike po zmianie stron grali trochę lepiej niż w pierwszej połowie, i ostatecznie to oni wygrali pierwszą mapę wynikiem 14:16.

Na Overpassie, który był wyborem Team Spirit, mogliśmy zobaczyć dominację ze strony Coldyego i spółki. Do przerwy Team Spirit prowadziło 10:5. Po zmianie stron, obraz meczu nie zmienił się a zawodnicy Winstrike wygrali tylko jedną rundę. Mieliśmy remis i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była 3 mapa.

Na Duście 2 lepiej prezentowali się zawodnicy Team Spirit. Pierwszą połowe zwyciężyli wynikiem 9:6. Po zmianie stron totalnie zdominowali Winstrike zwyciężając 16:9 i zapewniając sobie awans na majora!

Zawodnicy Winstrike Team w dalszym ciągu mają szanse na awans do Katowic. Zgodnie z nowymi zasadami drużyny które zajeły 3 miejsca na minorach dostają slot w turnieju ostatniej szansy.