Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchTurniej StarCraft II World Championship Series jest bardzo ważnym wydarzeniem dla esportu Starcraft II, jednak wygląda na to, że niektórzy gracze zdecydowali się trochę pooszukiwać i łatwiej dostać się do najwyższych rang. 

 

Cyan, JieShi, Route i Nice zostali dyscyplinarnie zbanowani przez Blizzard i nie będą mogli uczestniczyć w żadym wydarzeniu, którego organizatorem jest Blizzard eSport aż do 31 maja 2019 roku

 

Podczas wyścigu drabinkowego World Championship Series (WCS) gracz znany jako "Route" zagrał kilka podejrzanych meczów z: Cyanem, JieShi i Niceą. Po dokładniejszym sprawdzeniu kont i meczów, okazało się, że kilka z nich zostało celowo przegranych przez Route względem pozostałych trzech graczy.

 

Znalezione obrazy dla zapytania starcraft 2

 

Jak się później okazało - czterech graczy zmawia się, aby celowo sprzedawać zwycięstwa z kontem "Route". W rzeczywistosci JieShi i Cyan logowali się do konta "Route" kilka razy. 

 

Cała ta akcja oczywiście jest wyraźnym naruszeniem wytycznych WCC Starcraft II, przez co gracze zostali zdyskwalifikowani. Na ich miejsce weszli następujący gracze: Max "Astrea" Angel, Maru "MaSa" Kim i Erik "Erik" Braga Bermelho. 

 


Proponowane posty:


Starcraft II

STARCRAFT II NA INTEL EXTREME MASTERS KATOWICE 2019


Starcraft II

Najbardziej zacięte zawody w historii gry StarCraft II na IEM Katowice!


Inne

Darmowa gra przeglądarkowa dla fanów Gry o tron!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: