Dołącz do naszej społeczności!

Redaktor

RedaktorEnce pokonało Duńskie North 2:0 i jako pierwsza drużyna z Europy awansowała do fazy New Challengers na Katowickim majorze!! Oznacza to, że Allu powróci na najważniejszy turniej w CS:GO!

 

Mecz rozpoczął się na wybranym przez Finów Trainie. Zawodnicy Ence jako terroryści nie dominowali, ale pokazali się z lepszej strony niż Duńczycy, którzy zdobyli 7 rund. Po zmianie stron obraz gry obrócił się dosłownie o 180 stopni, bo North doprowadziło do dogrywki, w której lepsi okazali się Finowie. Pierwsza mapa skończyła się wynikiem 22:20.

 

Na drugiej mapie, wybranym przez NORTH Inferno, mieliśmy totalną dominacje Allu i spółki. Ence do przerwy niszczyło North i prowadziło 12:3. Po zmianie stron Valde i spółka próbowali powrócić do spotkania, jednak ostatecznie byli w stanie wygrać tylko 4 rundy i to ENCE zagra w Katowicach!

North zmierzy się jutro z Vitality w ostatnim meczu Europejskiego minora. Zwycięzca awansuje na Majora, przegrany ląduje w turnieju ostatniej szansy. Początek już o 17:15!


Proponowane posty:


Counter Strike

TYLOO ZAGRA NA FACEIT MAJOR LONDON 2018!


Counter Strike

Znamy pierwszego finalistę LOTTO Puchar Zdobywców Pucharów


Counter Strike

AGO W FINALE WESG! JAK ZAGRALI?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: