Dołącz do naszej społeczności!

Redaktor

RedaktorVitality po wyczerpującym trzymapowym pojedynku wyeliminowało Valiance z Europejskiego minora! Francuzi zmierzą się jutro z przegranym pojedynku North-Ence.

 

Spotkanie rozpoczęło się od mapy Cache, którą wybrali zawodnicy Valiance. Pierwsza połowa pokazała, że był to słuszny wybór, Letn1 wraz z kolegami prowadzili 11:4. Po zmianie stron drużyna Zywoo próbowała wrócić do meczu, ale zdołali zdobyć 9 rund, i pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:13 dla Valiance

 

Na drugiej mapie, która była wyborem Francuzów, schemat powtórzył się. Do przerwy 10:5 prowadziło Vitality, a po zmianie stron Valiance próbowało powrócić, jednak Letn1 i spółka zdobyli tylkoi 8 rund i druga mapa zakończyła się wynikiem... 16:13 dla Vitality.

 

Trzecia mapa, Inferno, była niesamowicie wyrównana. Do przerwy Vitality prowadziło 9:6. Espiranto i społka próbowali wrócić, wygrali 8 rund jako CT, jednak to było za mało i trzecia mapa wpadła na konto Francuzów i ostatecznie to Vitality zagra jutro z przegranym meczu North-Ence.

Podobny obraz


Proponowane posty:


Counter Strike

ELECTRONIC CZWARTYM GRACZEM 2018 ROKU WG. RANKINGU HLTV


Counter Strike

Virtus.Pro nie wychodzi z grupy na WESG!


Counter Strike

Nowy zawodnik Virtus.pro!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: