Dołącz do naszej społeczności!

Kamil Bubel

Kamil BubelKamil "Dnku" Deoniziak, to były streamer z twitcha. Transmitował on praktycznie codziennie, a kto jak był młody, nie oglądał HASY czy Kwadratowej masakry. 
Dziś Kamil, zajmuje się montowaniem filmów, i tworzeniu vlogów właśnie o tematyce montażu. Postanowiliśmy przeprowadzić z nim wywiad, który wygląda następująco.

 


- Kiedy zauważyłeś, że gry i stremowanie na twitchu nudzi Cię, i postanowiłeś, że przestajesz to robić? Jak to się u Ciebie przejawiało?
Dnku - Myślę że po około roku ciągłego streamowania straciłem przyjemność z grania w gry. Kolejne dwa lata traktowałem już po prostu jak zwykłą pracę.


- Grywasz czasami w jakieś gry?
Dnku - Sporadycznie w ligę.


- Czy utrzymujesz kontakty, z dawnymi internetowymi kolegami?
Dnku - Po dodaniu pierwszych vlogów miałem sporo wiadomości i konwersacji z ludźmi z dawnych lat.

 

- Czy jest możliwość obejrzenia twoich starych filmów?
Dnku - Tak, link do niepublicznej playlisty jest na moim FB (https://bit.ly/2Jf4UZD


- Chcesz mieć na swoim kanale widownie stricte interesującą się obecnym kontentem? Przeszkadzają Ci „widzowie z dawnych czasów”?
Dnku - Nikt mi nie przeszkadza. Cieszę się z każdego widza!


- To czym teraz się zajmujesz jest tylko pasją, czy też sposobem na życie?
Dnku - Pasją którą chce również zamienić w sposób na życie. Dlatego też cały czas szukam prywatnych zleceń jako freelancer, jak i szukam stałego zatrudnienia jako operator kamery/montażysta video. Obecnie rekrutuje się do dosyć sporego 'domu mediowego' w centrum Polski ;)


- Ile zajmuje Ci wykonanie, jednego pełnego montażu?
Dnku - Dużo rzeczy składa się stworzenie filmu. Mniejsze projekty jestem w stanie skończyć w ciągu parunastu godzin. Są też np, śluby, gdzie stworzenie pełnego reportażu zajęło mi 7 dni ;) Niewątpliwie zaletą jest to że lubię to co robię i mogę spędzać przy tym nawet cały dzień ;)


- Ilu kamer, używasz do tworzenia swoich filmów?
Dnku - Jednej.


- Czy to w jaki sposób rozwija się twój kanał, satysfakcjonuje Cię?
Dnku - Historia zatoczyła koło:) Kanał na YouTubie założyłem w 2012 z czystej przyjemności. Montowanie filmów sprawiało mi sporo frajdy. W późniejszym okresie kanał stał się moim głównym środkiem utrzymania więc byłem zmuszony grać i wrzucać coraz więcej rzeczy. Każde spadki wyświetleń czy widowni powodowały frustracje. Dzisiaj prowadzę kanał znowu z czystej przyjemności. Nie oczekuje niczego konkretnego. Kanał jest dla mnie motywacją do robienia filmów i poszerzania moich umiejętności. Jest także świetną darmową reklamą :) 


- Czy Planujesz prowadzić jakieś inne serie poza, montażami i poradami dla filmowców?
Dnku - Chciałbym w przyszłości pokazywać ciekawsze rzeczy na kanale. Pracę przy jakiś dużych projektach. Wyjazdy w ciekawe miejsca.


- Zdradzisz jakie montaże masz zaplanowane, na najbliższy czas?
Dnku - W najbliższej przyszłości chce nakręcić jeszcze parę filmów do mojego portfolio, rozbudować je. Jak się uda, oczywiście opowiem o kulisach powstawania tych filmów na YouTubie. 


- Wykluczasz całkowicie powrót do streamingu?
Dnku - Tak, całą moją uwagę i czas wolny poświęcam na tworzenie filmów. Poza tym granie w gry powinno być rozrywką a nie pracą.

- Czy jest możliwość wynajęcia Cię, jako fotografa na śluby, osiemnastki, etc.? 
Dnku - Tak.


Przykładowe fotografie prezentujące pracę Kamila

 


Źródła - https://www.instagram.com/kamil.deon/
Link do kanału  - https://www.youtube.com/user/DNKu123