Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchW dniach 13-15 stycznia odbył się trzeci Śląski Festiwal Nauki w Katowicach. Wydarzenie organizowane było przez sześć uczelni, a każdy student mógł odnaleźć tam swoje zainteresowania - w trakcie festiwalu coś dla siebie znaleźli również fani e-sportu i technologii. 

 

 

Obok wykładów uczestnicy wydarzenia mogli sprawdzić swoje siły w grach komputerowych, w tym w CS:GO. Podczas festiwalu odbył się turniej Edu E-sport Cup - uczniowie i studenci z województwa śląskiego walczyli o tytuł najlepszej drużyny regionu. Zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnoksztąłcących Meritum, który w finale wygrali z ZDZ Kęty.

 

 

Trzeci Śląski Festiwal Nauki w Katowicach cieszył się ogromnym zainteresowaniem - E-sportowa strefa należała do najpopularniejszych atrakcji tego eventu. Uczestnicy mogli nie tylko oglądać jak inni grają, ale także brać czynny udział w wykładach, konkursach, warsztatach czy prelekcjach. Całe wydarzenie to świeta rozgrzewka przed IEM 2019 Katowice CS:GO Major, podczas którego zmierzą się najlepsze drużyny świata i powalczą o okrągły milion dolarów. Na IEM w Katowicach również będzie czekało na nas wiele atrakcji ze świata e-sportu i technologii, także jeśli się tym interesujesz to odwiedzając IEM na pewno się nie zawiedziesz!

 

 

 


Proponowane posty:


Eventy

Gwiazdy „Pamiętników Wampirów i „Gry o Tron” na Warsaw Comic Con


Eventy

Nowa data Games Clash Masters!


Eventy

Warsaw Comic Con już 24 listopada!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: