Pierwsze mecze na minorze CIS już za nami!

Pierwsze mecze minora CIS za nami! Mecze otwarcia grupy A, były niesamowite, interesujące i pełne wrażeń!

O godzinie 10:00 rozpoczęły się mecze otwarcia w grupie A Minora CIS. Do walki o miejsce na Katowickim majorze stanęły Team Spirit oraz Nemiga Gaming, Gambit Gaming oraz Syman Gaming.

Spotkanie Team Spirit vs Nemiga było niezwykle interesujące dla widzów. Zawodnicy Spirit spotkanie ja mirage rozpoczęli jako Anty-terroryści i od początku dominowali na mapie. Do przerwy S0ftik i spółka prowadzili 10:5, głównie dzięki niesamowitej grze Dimy i Davcosta. Po zmianie stron Team Spirit doprowadzilo do wyniku 14:7, ale wtedy Białoruska drużyna zaczęła odrabiać straty i doprowadziła do dogrywki. W 28 rundzie świetnie Bombsite'u A obronił Lollipop21k, który będąc jedynym Antyterrorystą na Bsie zabił 3 terrorystów i zapewnił swojej drużynie 13 punkt. W dogrywce jednak do dominacji wrócili zawodnicy Team Spirit, którzy wygrali 4 rundy pod rząd i wygrali 19:15.

W drugim spotkaniu mieliśmy sporą niespodziankę. Syman Gaming pokonało 16:12 Gambit! Już od początku meczu było widać że iDisBalance i spółka byli świetnie przygotowani do spotkania z Dosią i pozostałymi graczami Gambit. Do zmiany stron Syman Gaming prowadziło 10:5. Po zmianie stron Mou i spółka próbowali zrobić comeback, jednak Perfecto wraz z kolegami z drużyny pozwolili im wygrać 7 rund i wygrali mecz otwarcia!

Właśnie trwają mecze otwarcia grupy B, ale o tym poinformujemy później!blankblank