Dołącz do naszej społeczności!

Redaktor

RedaktorIzako Boars zwycięstwem z Brytyjskim Endpoint zapewniło sobie awans do 30 sezonu Esea Mdl Europe! Mimo grania w zmienionym składzie Dziki dały radę pokonać kilka Europejskich drużyn i dostać się na zaplecze ESL PRO LEAGUE. Oznacza to, że Izako Boars będzie miało szansę powalczyć o gre w lidze w której grają najlepsze drużyny w Europie!

W składzie Izako Boars znalezli się Patryk "Patitek" Fabrowski oraz Sebastian "Neex" Trela, którzy zastąpili Michała "Reto" Silskiego oraz Dawida "Xype" Łacha, którzy opuścili skład Dzików.

Izako Boars walkę w relegacjach 29 sezonu Esea MDL league Europe zaczeło od spotkania z Duńskim Tricked, które wygrały 2:1. Następnie Dziki zmierzyły się z pogromcami innej Polskiej drużyny (ACTINA PACT) czyli Rosyjskim ForZe. Niestety, Rosjanie okazali się lepsi i wygrali z Polakami 2:1. Polacy spadli do drabinki przegranych, w której pokonali najpierw Turecką drużyne Arena Bulls 2:1, by potem w decydującym spotkaniu pokonać Endpoint i zapewnić sobie udział w elitarnych rozgrywkach organizowanych przez ESEA.

Dziki zmierzą się w Esea MDL Europe S30 min. z Virtus Pro oraz Ago Esports!Oto wyniki spotkań Izako Boars w walce o awans do Esea Mdl s30!


Proponowane posty:


Counter Strike

VICI ZASKAKUJE! NORTH ŻEGNA SIĘ Z MINOREM!


Counter Strike

Podsumowanie finałowej edycji SUPER GAME e-sport w TAURON Arenie Kraków!


Counter Strike

Czesko-Słowacka organizacja GUNRUNNERS rozwiązuje skład CS:GO!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: