Dołącz do naszej społeczności!

Redaktor

RedaktorIzako Boars zwycięstwem z Brytyjskim Endpoint zapewniło sobie awans do 30 sezonu Esea Mdl Europe! Mimo grania w zmienionym składzie Dziki dały radę pokonać kilka Europejskich drużyn i dostać się na zaplecze ESL PRO LEAGUE. Oznacza to, że Izako Boars będzie miało szansę powalczyć o gre w lidze w której grają najlepsze drużyny w Europie!

W składzie Izako Boars znalezli się Patryk "Patitek" Fabrowski oraz Sebastian "Neex" Trela, którzy zastąpili Michała "Reto" Silskiego oraz Dawida "Xype" Łacha, którzy opuścili skład Dzików.

Izako Boars walkę w relegacjach 29 sezonu Esea MDL league Europe zaczeło od spotkania z Duńskim Tricked, które wygrały 2:1. Następnie Dziki zmierzyły się z pogromcami innej Polskiej drużyny (ACTINA PACT) czyli Rosyjskim ForZe. Niestety, Rosjanie okazali się lepsi i wygrali z Polakami 2:1. Polacy spadli do drabinki przegranych, w której pokonali najpierw Turecką drużyne Arena Bulls 2:1, by potem w decydującym spotkaniu pokonać Endpoint i zapewnić sobie udział w elitarnych rozgrywkach organizowanych przez ESEA.

Dziki zmierzą się w Esea MDL Europe S30 min. z Virtus Pro oraz Ago Esports!Oto wyniki spotkań Izako Boars w walce o awans do Esea Mdl s30!Proponowane posty:


Counter Strike

Nowy UPDATE CS:GO 21.04.2018r.


Counter Strike

Kto, kiedy i przeciwko komu? Terminarz IEM Katowice 2019!


Counter Strike

Poprawki map, czyli aktualizacja CS:GO z dnia 21.03.2019!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: