Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchJuż dzisiaj ESL ujawniło, że Miniory odbędą się w Katowicach, a dokładniej w ESL Arenie już od 16 do 27 stycznia 2019 roku!

Najważniejszy dla nas, czyli Minior Europejski rozpocznie się 16 stycznia 2019 roku, rozgrywki będą trwały 4 dni, czyli zakończy się on 20 dnia pierwszego miesiąca. W pozostałych dniach, czyli 22-26 stycznia - Minior dla Ameryki oraz Azji. 27 stycznia najlepsi powalczą o slota na IEM Katowice 2019, dokładniej 2 najlepsze drużyny uzyskają awans do fazy Challenger

 

Czy Polskie drużyny wezmą udział w Europejskim Miniorze?

Są na to duże szanse, ale aby tego dokonać trzeba wywalczyć miejsce w zamkniętych kwalifikacjach, odbędą się one już w grudniu tego roku, dokładniej będzie to 12 oraz 13 grudnia. Wśród zaproszonych drużyń jest m.in Virtus.pro czy też Team Kinguin. Zaskoczeniem jest również to, że udział w tym turnieju wywalczył sobie Polski mix Pawła 'Byali' Bielińskiego, czyli MIKSTURA. Pozostały dwa turnieje kwalifikacyjne i dwie szanse na to, aby kolejna Polska drużyna wzięła udział w zamkniętym turnieju! Czy AGO Esports da rade? Przekonamy się o tym w najbliższych dniach! 

 


Proponowane posty:


Counter Strike

Nowy UPDATE CS:GO 21.04.2018r.


Counter Strike

WIELKIE PODSUMOWANIE ESL ONE NEW YORK 2019


Counter Strike

ZEUS "W OBECNEJ FORMIE MAM ZAMIAR ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ W 2019 ROKU"


SPONSOROWANE

Udostępnij post: