Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchEPICKI Comeback Astralis i... przegrana w dogrywce!

Dzisiaj podczas meczów drużyn z bilansem 2-0 na FACEIT Major 2018, doszło do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy drużyną Astralis oraz Liquid. Przed meczem to duńczycy byli faworytami, ale jak się okazało po pierwszej, bardzo jednostronnej połowie przegrali oni pierwszą połówkę aż 13-2!

Nikt chyba nie pomyślał, że drużyna przegrywająca może jeszcze zagroźić mocnemu Liquid, jednak wygrana pistoletówka i kilkanaście rund na "fullu" dały wynik 13-15 dla drużyny Taco i spółki.

 

Astralis cudem doprowadziło do dogrywki! TAK, na turnieju rangi major z wyniku 13-2 doprowadzili do dogrywki, czyli wyniku 15-15! Jednak nic im to nie dało, gdyż Liquid podniosło się i w dogrywce dosłownie zniszczyli Astralis.

 

Zwyciężyli oni wszystkie rundy w dogrywce i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 15-19 dla drużyny Liquid, która zakńczyła pierwszą faze majora z wynikiem 3-0 zapewniając sobie dalszą fazę rozgrywek oraz obecność na IEM w Katowicach, czyli na kolejnych turnieju rangi major! Astralis nadal pozostaje w grze z aktualnym bilansem dwóch zwycięztw i jednej porażki, nadal mają duże szanse na awans do kolejnej rundy FACEIT Major 2018!

 

Poniżej prezentujemy statystyki tego meczu:

 


Proponowane posty:


Counter Strike

NEEX w Pompa Team


Counter Strike

Z ostatniej chwili! Nowy członek Pompa Teamu!


Counter Strike

AGO W FINALE WESG! JAK ZAGRALI?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: