Renegades w Playoffach minora!

Teraz,gdy zakończyło się spotkanie Renegades vs B.O.O.T-d [S] możemy śmiało napisać że niespodzianek dzisiaj nie zabrakło. Ale zacznijmy tam,gdzie skończyliśmy w poprzednim poście,czyli przed nami mecz przegranych.

W meczu przegranych zmierzyły się ze sobą drużyny VG flash oraz B.O.OT. Spotkanie rozgrywane w systemie bo3 zaczeliśmy na mapie Cache,która była wyborem Chińczyków. Już na samym początku okazało się,że Vg nie radzi sobie najlepiej po stronie CT. Summer i spółka ugrali tylko 6 rund jako antyterroryści. Natomiast po stronie terrorystów gra szła im łatwiej,oddali tylko 4 rundy i wygrali pierwszą mape 16:13. Następnie przenieślismy się na mape dust2,czyli wybór Singapurczyków. Do przerwy skromne prowadzenie 8:7 mieli jednak zawodnicy VG. Po zmianie stron Chińska drużyna jednak nie istniała,wygrywając tylko jedną runde,przez co przegrali Dusta wynikiem 9:16. Na inferno natomiast gra B.O.O.T wyglądala w pierwszej połowie tak,jakby Singapurczycy mysleli że to dalej 2 połowa Dusta. Do przerwy prowadzili 12:3!. Po zmianie stron VG próbowało wrócić,ale 9 rund to było wszystko na co było ich stac. Wynik 16:12 dla B.O.O.T i to wlasnie oni musieli zagrac z Renegades w meczu o awans.

Zawodnicy Renegades raczej spodziewali się że będą w tym momencie mieć wolne,jednak porażka ze Scarz zmusiła ich do gry w meczu o awans. Zaczeliśmy od Dusta,na którym w pewnym momencie Jkaem i spółka prowadzili 11:0. Ostatecznie oddali tylko 5 rund i wygrali mapę Dust2 16:5

Tak samo wyglądało spotkanie na mapie de_Cache. Do przerwy Renegades prowadziło 13:2. Po zmianie stron dokończyli dzieło zniszczenia wygrywając 16:6 i awansując do play-offów. B.O.O.T wraca do domu 🙂