Dołącz do naszej społeczności!

Redaktor

Redaktor

Jak wczoraj wspominałem,dzisiaj trwają mecze grupy A na Azjatyckim minorze. Zaczeliśmy od spotkania VG.flash vs Scarz Absolute na mapie Mirage. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna Summera.Początek meczu nam jednak tego nie pokazał. Zawodnicy Scarz wygrali pierwsze 5  rund i dopiero w 6 rundzie zawodnicy VG byli w stanie odpowiedzieć. Summer i spółka wygrali jeszcze następną runde,i potem przegrali 3 kolejne,aby wygrać jedną. Mieliśmy wynik 8:3 i mimo wygrania poprzedniej rundy zawodnicy VG nie mieli dużo pieniędzy i musieli grać Force'a a nie Fulla. Jak sie okazało,wyposażenie miało w tej rundzie duże znaczenie,bo Japończycy wygrali ją bez strat. W następnej rundzie nastąpiło przełamanie ze strony Chińczyków. Jednak po raz kolejny nie byli w stanie wygrać więcej niż jedną rundę i przegrali następne 2 rundy,przez co do przerwy przegrywali 4:11. Po zmianie stron Chińczycy się obudzili. Wygrali pistoletówke i następne 3 rundy,lecz nie byli w stanie ugrać kolejnej. Mieliśmy wynik 12:8 dla Scarz i obie drużyny grały kolejnego fulla,którego wygrała ekipa z Chin,przez co zresetowała ekonomie rywali. Summer i spółka wygrali następne 2 rundy,doprowadzili do wyniku 11:12 i na tym zakończył się powrót VG. Scarz wygrało następne 4 rundy i zgarneło pierwsze zwycięstwo na Azjatyckim minorze!

Następnie udaliśmy się do spotkania Renegades vs B.O.O.T-d [S],które rozgrywane było na Trainie. Runda pistoletowa i anty-eco  wpadła na konto Singapurczyków,ale trzecią runde ugrali zawodnicy z Australi. Jkaem i spółka zdolali ugrac potem jeszcze 4 rundy,by w końcu przy wyniku 5:2 ulec B.O.O.T. Na szczęście dla nich samych zdołali wygrac następną runde,ale rundy nr 9 ,10 i 11 już przegrali. Na tablicy był wynik 6:5. Następnie Australijska drużyna wygrała rundę nr 12,by potem przegrać rundę nr.13. W ostatniej rundzie pierwszej połowy Jkaem i spółka grający z okrojonym wyposażeniem stracili tylko jednego gracza i to własnie oni wygrali pierwszą połowe. Po wygraniu pistoletówki Renegades wygrało kolejne 3 rundy,by przegrać rundę nr 20. Na tablicy był wynik 12:8 i liczba rund zdobytych przez Impressiona i spółke do końca meczu już się nie zmieniła. Renegades wygrało 16:8 i zmierzy się w meczu zwycięzców z Scarz,podczas gdy Singapurczycy zmierzą się w meczu przegranych z VG.