Wiemy kto zagra w playoffach Amerykańskiego minora!

Za nami drugi dzień Amerykańskiego minora.Dzisiaj mogliśmy obejrzeć spotkania grupy B,w której znajdowały się drużyny Complexity,Dignitas,Furia oraz Rogue.

Zaczeliśmy od spotkania Complexity vs Furia rozgrywanym na Cache'u. Shazam i spółka już od początku prezentowali świetną dyspozycje,prowadząc do przerwy 11:4. Po zmianie stron Brazylijczycy zdołali ugrać tylko 3 rundy i na tym zakonczyliśmy pierwsze spotkanie. Następnie przenieslismy się Dusta 2,do spotkania Rogue z Dignitas. Ekipa Hiko była zdecydowanym faworytem,co zresztą potem udowodniła. Mimo prowadzenia Dignitas do przerwy,koledzy byłego zawodnika Liquid wygrali to spotkanie wynikiem 16:10.

W meczu zwycięzców (Complexity vs Rogue) ujrzeliśmy strasznie wyrównane spotkanie. Od początku było wiadomo że nikt tutaj nie odpuści. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Complexity. W drugiej odsłonie tego spotkania to zawodnicy Rogue pokazali się z lepszej strony,ugrywając 9 rund,przy straceniu 5. Wynik meczu 16:13 i więc to Rogue awansuje do półfinału,a Complexity musiało się zmierzyć z wygranym meczu przegranych. W nim to reprezentanci Dignitas byli lepsi,wygrywając 2:0 i wysyłając Furie do domu.

W meczu decydującym staneli naprzeciw siebie reprezentanci Dignitas oraz Complexity. Na pierwszej mapie,którą był Dust2 mielismy wyniki 19:16 dla Shazama i spółki. Na drugiej mapie mieliśmy natomiast totalny pogrom ze strony Complexity. Gracze dignitas ugrali tylko jedną runde i to Amreykańsko- Kanadyjska drużyna awansowała dalej!