Dołącz do naszej społeczności!

Michał Zieliński

Michał ZielińskiEpic Games ogłosiło, że przeznaczą 100 milionów dolarów na nagrody w okresie 2018-2019. Jest to rekordowa suma, poprzednim rekordzistą był Dota 2 International od Valve gdzie w podobnym okresie zebrano niecałe 50 milionów dolarów.

 

Kwota jest olbrzymia, ale jest jeden haczyk. Zostanie ona rozdysponowana na najbliższe półtora roku, a nie na jeden turniej. Nie ujawniono na razie jednak ile takich wydarzeń się odbędzie ani jak pieniądze zostaną dystrybuowane.

Łapcie za sprzęt, wskakujcie do bojowego busa i rozpocznijcie przygotowania. Od premiery Fortnite: Battle Royale przyglądaliśmy się, jak społeczność z coraz większą pasją rywalizowała w naszej grze. Teraz nadszedł czas, abyśmy w końcu przestali się przyglądać i zaczęli działać: chcemy sprawić, aby każdy z was miał motywację do walki z najlepszymi.

W sezonie 2018-2019 Epic Games przeznaczy 100 000 000 USD na pule nagród w turniejach Fortnite. Tym samym mocno stawiamy na rywalizację, ale nasze podejście będzie nieco inne. Chcemy wyjść do jak największego grona graczy i skupić się na radości płynącej z gry i oglądania zmagań.

Przed Epic Games daleka droga. Do tej pory żadna gra z gatunku Battle Royal nie osiągnęła większego sukcesu jako gra turniejowa ze względu na niektóre elementy rozgrywki.


Proponowane posty:


Fortnite

Nowy tryb w Fortnite Battle Royale - Aktualizacja V4.5


Fortnite

Jak zwiększyć FPS w Fortnite? Kompletny poradnik gracza 2019!


Fortnite

Virtus.Pro z dywizją Fortnite!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: