Dołącz do naszej społeczności!

Michał Zieliński

Michał ZielińskiTydzień temu zaczęły krążyć plotki o tym, że obecnie rezerwowy gracz Virtus.pro- Wiktor "TaZ" Wojtas miał przejść do Team Kinguin. Informację podał francuski portal flickshot.fr ale nie zostało to wówczas potwierdzone przez żadną ze stron. Dzisiaj obydwie drużyny potwierdziły transfer zawodnika.

Informacja pochodzi ze strony ESEA gdzie pojawił się zaktualizowany skład TK.  Drużyna po zmianach prezentuje się następująco:

  • Jacek 'minise' Jeziak
  • Mikołaj 'mouz' Karolewski
  • Paweł 'reatz' Jańczak
  • Wiktor  'TaZ' Wojtas
  • Karol 'rallen' Rodowicz
  • Mariusz 'loord' Cybulski – trener

Nie wiadomo jednak czy jest to dłuższa współpraca. Głos w tej sprawie zabrał główny menadżer Virtus.pro- Roman Dvoryankin.

    Piszę to, aby wszystko było jasne na temat obecnej sytuacji. TaZ dołączył do składu Teamu Kinguin w ESEA na czas gry MICHA u nas w roli zmiennika. Mamy nadzieję, że w przeciągu kolejnych dni zakończymy negocjacje z Kinguin i wtedy opublikujemy też stosowne oświadczenia .

Oprócz TaZa do Team Kinguin dołączyło dwóch zawodników PRIDE Paweł “reatz” Jańczak oraz Jacek “MINISE” Jeziak. Jest to duża rotacja zawodników w krótkim czasie a to podobno nie koniec. Plotki wspominają o kolejnych polskich drużynach które mają zamiar zmienić swój skład w najbliższym czasie.

 Miejmy nadzieje, że polska legenda Counter Strike odnajdzie się w nowej drużynie i pokaże jeszcze wiele ciekawych akcji ze swojej strony czego mu osobiście życze.

 


Proponowane posty:


Counter Strike

Wiemy już kto skomentuje dla nas finały ESL MP CS:GO!


Counter Strike

Device w szpitalu - Pimp oraz Dennis stand-in'ami!


Counter Strike

Za nami 3 mecze grupowe DreamHack Open Valencia 2018


SPONSOROWANE

Udostępnij post: