ESEA: Virtus.pro wygrywa z FlipSid3

W dniu dzisiejszym polska drużyna odbędzie maraton spotkań. Zaplanowane zostały 3 spotkania w ramach ESEA Premier Season 27 przeciwko: FlipSid3 (17:00), Spirit (18:10) oraz Movistar Riders (19:00). Pierwsze spotkanie zakończyło się spektakularnym sukcesem Virtus.pro.

Początkowe rundy nie poszły po myśli Virtusów gdy przegrali rundę pistoletową. Jednak gdy zebrano fundusze m.in dzięki bombie podłożonej w pierwszej rundzie Polacy bez większych problemów zaczęli wygrywać kolejne rundy. Pierwsza połowa zakończyła się imponującym wynikiem 11:4 dla Virtus.pro po stronie terrorystów. Druga połowa rozpoczęła się wygraną rundą pistoletową dzięki NEO który rozbroił bombę. Niestety antyterroryści przegrali force w 17 rundzie. Pomimo to spotkanie zakończyło się wynikiem 16:5.

Czy Virtus.pro weźmie się w garść po porażce w Katowicach? Może dzisiaj zobaczymy na co ich stać. Wszystkie mecze będą transmitowane na kanale ESL poprzez platformę Twitch LINK

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.