Counter Strike

mousesports w finale turnieju w Kijowie!

Po wyrównanym meczu z Team Liquid, mousesports triumfuje rezultatem mapowym 2:1 i tym samym awansuje do finału Starladder i-League StarSeries Season 4. Europejska drużyna oczekuje na zwycięzcę drugiego półfinału. Ich rywalem w finale może być FaZe Clan bądź Natus Vincere.

Pierwsza mapa jaką był Mirage wygrana została przez team z Europy wynikiem 16-7. Po wygranej rundzie pistoletowej, mousesports szybko objęło prowadzenie. Drugą połowę Team Liquid zaczął fenomenalnie, wygrywając rundę pistoletową, lecz ostatecznie to wspomniane mousesports zatriumfowało na tej mapie.

Kolejną mapa to Cobblestone. Ta mapka całkowicie zdominowana przez Team Liquid. Pierwszą połowę zbombardowali, dosłownie. Wygrali tam 15 rund, a mapa ostatecznie zakończyła się rezultatem 16-4 dla amerykańskiej formacji.

Mamy 1:1 w rezultacie mapowym. Tak więc, ostatnią, rozstrzygającą mapą był Train. Pistoletówkę wygrało mousesports, lecz po chwili Amerykanie wrócili do meczu i pierwsza połowa zakończyła się 8:7 dla ChrisJ'a i kolegów z drużyny. Druga połowa rozpoczęta od rundy pistoletowej wygranej przez mousesports. Ostatecznie zawodnicy z Europy wygrywają tę mapę wynikiem 16-9.

Tak w skrócie wyglądał cały mecz, a aktualnie nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na koniec drugiego meczu półfinałowego. Transmisję z polskim komentarzem możecie obejrzeć tutaj