Dołącz do naszej społeczności!

Karol Rudowski

Karol Rudowski         Mieszkasz w Warszawie bądź okolicach? Jesteś fanem polskich zespołów takich jak PRIDE czy Izako Boars? Jeśli tak, mamy dla Ciebie znakomitą informację! :)

         Informacja, którą otrzymałem jest z ostatniej chwili i publikuję ją na gorąco. Od 20-22 kwietnia w Ptak Warsaw Expo (Nadarzyn pod Warszawą) odbędzie się Good Game 2018. Good Game jest jedną z największych imprez poświęconych najnowszym technologiom oraz esportowi. 
Przejdźmy do rzeczy, Polska Liga Esportowa potwierdziła zaproszenie na tę imprezę. Oznacza to, że podczas tego eventu będzie można obejrzeć (w targową sobotę i niedzielę) kolejkę właśnie tej ligi. Podczas targów będzie można obejrzeć na żywo mecze takich drużyn jak Izako Boars, PRIDE, Pompa Team czy chociażby AGO Esports. 


         Z racji przyjęcia tego zaproszenia na prawdę warto jest pojawić się na Warszawskich Targach Gier w Nadarzynie! Oprócz topowych polskich drużyn w CS'a będą także obecne teamy w League of Legends. To właśnie jeden z elementów dlaczego warto pojawić się na Good Game w Nadarzynie. :) Będziecie mogli sobie cyknąć pamiątkowe fotki, przybić piątkę i pogadać z Waszymi ulubionymi graczami Polskiej Ligi Esportowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Fantasy Expo, dzięki której pierwsza otwarta dla publiczności kolejka Polskiej Ligi Esportowej rozegra się na naszej imprezie. Liczymy, że to innowacyjne rozwiązanie zrewolucjonizuje polski esport i zwiększy jego oglądalność. Możemy też obiecać, że to nie koniec niespodzianek z naszej strony – powiedział świeżo po oficjalnym ogłoszeniu współpracy Dyrektor ds. marketingu Ptak Warsaw Expo Marcin Chojnowski.

W takim razie rezerwujcie sobie czas, zbierajcie ekipę i wpadajcie! Do zobaczenia! :) 


Proponowane posty:


Eventy

IEM Oakland 2017


Eventy

Katowice po raz kolejny stolicą e-sportu!


Eventy

Koncert Kolegi Ignacego i Gimpera podczas IEM Expo na stoisku Lenovo Legion Polska!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: