Dołącz do naszej społeczności!

Konrad Rychlik

Konrad RychlikZespół AGO Gaming po świetnych spotkaniach zakończył swoje zmagania w fazie grupowej europejskiego Minora z bilansem 2-1, dzięki czemu awansuje do półfinału!

Ekipa Furlana przystąpiła do turnieju w Bukareszcie z ogromną motywacją. Ta dała o sobie znać już w pierwszym meczu, gdzie pewnie zwyciężyli z GODSENT, pokonując szwedzką piątkę na de_cache wynikiem 16:8.


Drużyna Aniołków nie poradziła sobie tak samo dobrze w meczu o wyjście z grupy, gdzie zagrali z EnVyUs, przegrywając 16:7 na de_inferno. Wpływ na wynik mogła mieć przede wszystkim słaba dyspozycja snatchiego, który mapę zakończył ze statystykami 7-21.

W meczu ostatniej szansy Polacy ponownie spotkali się ze szwedzką piątką, tym razem w systemie BO3. AGO spotkanie rozpoczęło od przegranej strony CT na mapie, którą zakończyli z wynikiem 11:4. Aniołki jednak ponownie pokazały moc po stronie Terrorystów, wygrywając całą mapę 16:13. 

Przystępując do mapy de_cbble AGO Gaming z pewnością było podwójnie zmotywowane, co dało efekt w postaci szybkiego i łatwego zwycięstwa. Nasi rodacy bez problemu poradzili sobie z GODSENT, kończąc stronę TT wynkiem 13:2, a całe spotkanie wygrywając 16:5. Tym samym AGO Gaming awansuje do półfinału wygrywając 2:0 i kończąc fazę grupową z bilansem 2:1.


Proponowane posty:


Counter Strike

Drużyna Windigo wystawiona na sprzedaż


Counter Strike

PASHA OPUSZCZA VIRTUS.PRO!


Counter Strike

Poznaliśmy rywali Virtus.pro w drugim weekendzie ligi ECS Sezon 8!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: