Dołącz do naszej społeczności!

Bartłomiej Paluch

Bartłomiej PaluchJesień, która rozpoczęła się 23 września przynosi nam długie i ciemne wieczory, większość z nas będzie je spędzała w domu, a dokładniej w swoim pokoju przed komputerem. W co grać, aby się nie zanudzić? Zobacz nasze propozycje na nudne i zimne wieczory!

 Gry sportowe, a w szególności seria FIFA cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów piłki nożnej. 27 września oficjalnie zostanie wydana najnowsza wersja - FIFA 20, którą można już zakupić w przedsprzedaży (sprawdź najniższe ceny). Mimo, że premiera będzie dopiero za kilka dni to już od 19 września na Origin dostępna jest wersja próbna, zachęcamy do przetestowania gry przed zakupem. W przedsprzedaży ten tytuł dostępny jest za jedynie 199,99zł i jest możliwy do zakupu dla następujacych platform: PCXbox One, PlayStation 4

 

 

Stare, poczciwe GTA V, które swoją premierę miało w 2013 roku na konsole oraz w 2015 roku w wersji na komputery. Jest grą akcji, która pobiła rekordy sprzedaży oraz wydatków na jej tworzenie. Niewątpliwie jeśli nadal jej nie kupiłeś to gorąco zachęcamy ! Tryb jednoosobowy z fabułą mocno wciąga, przez co jesień minie bardzo szybko. Aktualnie gra w wersji na PC jest dostępna w cenie od 84,90zł, przez co jest bardzo atrakcyjną propozyjcją do zakupu.

 

 

Wiedźmin 3, czyli gra Polskiego studia CD PROJEKT RED, która zebrała bardzo pozytywne opinie wśród zapalonych graczy. Tak jak swoje poprzednie dwie części, opowiada historię Geralta, czyli wiedźmina. Oparta na serii Sagi o Wiedźminie napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Od premiery w 2015 roku została sprzedana w ponad 20mln kopiach. Gra została wielokrotnie nagradzana przez międzynarodowe media, przez co Polskie studio usyskało sławę na całym świecie. Wiedźmin 3 do kupienia jest już od 72,87zł. Sprawdź najniższe dostępne ceny tutaj.

 

 

 

 

Oprócz gier, warto ulepszyć swój sprzęt! Twoja myszka powoli odmawia posłuszeństwa? To idealna okazja na jej wymianę! Prawa słuchawka nie wydaje dźwięku i musisz układać kabel, aby grać swobodnie? Wejdź tutaj i poszukaj sprzętu dla graczy w najniższych cenach! 


Proponowane posty:


Inne

Japonia legalizuje esport!


Inne

Mad Dog GH705 – słuchawki dla ostrych graczy


Inne

Jak dobrze zabezpieczyć swoją domową sieć WiFi?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: