ZNAMY FINALISTÓW BERLIŃSKIEGO MAJORA!

Dzisiejszego dnia odbyły się połfinałowe mecze Starladder Major Berlin 2019, które wyłoniły wielkich finalistów najważniejszego turnieju w tym roku.

Renegades vs. Avangar

W pierwszym połfinałowym meczu faworytem było Renegades. Jako pierwsze mapę wybierało Renegades, był to Mirage. Pierwsza połowa zakończyła się lekkim prowadzeniem kazachstańskiej organizacji. Wynik 9:6 dawał możliwość powrotu drużynie z Australii. Tak też się stało, dalsza część spotkania pod względem wyniku była lustrzanym odbiciem. By rozstrzygnąć wygranego potrzeba było, aż 11 dodatkowych rund. Zakończyła się ona 7:4, natomiast pierwsza mapa 22:19 na korzyść Avangar.

Wygrany poprzedniej mapy wybrał Dusta 2, na kolejną. Pierwsza część drugiej mapy zaczęła się ponwnie od prowadzenia Avangar tym razem wynikiem 10:5. Dalsza część spotkania była bez historii. 6:1 w drugiej połowie było zupełnym uciszeniem Renegades. Druga mapa zakończyła się wynikiem 16:6, a mecz 2:0. Zajmując 3.-4. miejsce Renegades otrzymało status legend oraz 70.000$

NRG vs. Astralis

Faworytem tego meczu była duńska organizacja. Ich rywale wybrali jako pierwszą mapę wybrali Pociągi. Pierwsze piętnaście rund zakończyło sie dobrze dla Astralis, wygrali oni 10:5. Dalsza część spotkania wyglądała lepiej dla amerykańskiej organizacji, niestety Astralis nie pozwoliło im wrócić do spotkania. Pierwsza mapa dla Astralis – 16:10

Overpass będący wyborem Duńczyków, ponwnie po pierwszej połowie zakończył się dla nich wynikiem 10:5. Druga połowa była już tylko formalnością dla świetnie grającego Astralis. 16:9 kończy się druga mapa. Kończy się również przygoda NRG z Majorem. Tak samo jak Renegades Amerykańska organizacja otrzymuje 70.000$ oraz stastus legend.

A JUŻ JUTRO WIELKI FINAŁ ASTRALIS PODEJMIE AVANGAR START GODZINA 18:00!

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.