Counter Strike

ARCY i niespodziewany rozpad organizacji

 

ARCY czyli byłe Aristocracy dziś około godziny 19 oznajmiło rozwiązanie bieżącego składu CS:GO. Jako że podjętej decyzji nikt się nie spodziewał potrząsnęła ona całą polską sceną esportową związana z shooterem od Valve.

Informacje zamieszczone na oficjalnej stronie Facebookowej drużyny były krótkie i zwięzłe, informowały one jedynie o rozpadzie składu. Pierwsze szczegóły w tej sprawie podał Wiktor ’Taz’ Wojtas, poruszył on temat bardzo rozlegle, powołał się na współtworzone przez niego formacje (np. Kinguin, ARCY) komentując to sformułowaniem „Czas pokazał, że plan po prostu nie wypalił„. Po tych słowach padły uroczyste podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w projekt. ’Taz’ nie zapomniał dodać iż warunki funkcjonowania w zespole bywały ciężkie. To że organizacja nie miała jednego celu, lecz miała ich więcej sprawiało problemy. Jak wiadomo realizacja celów drużyny esportowej nie jest łatwa. Na koniec oznajmił mówiąc, że nie zamierza się poddać, a na pewno nie teraz.

Informacje konieczne do napisania artykułu pochodzą z Fanpageu Wiktora ’Taza’ Wojtasa, oraz ARCY. Zdjęcia którymi się posłużyłem należą do GCM oraz DreamHack.

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top