Inne

Apex Legends sezon 5 “Przychylność losu” – zwiastun

 

Respawn Entertainment ogłasza 5 sezon popularnej strzelanki Apex Legends – Przychylność losu, którego premiera odbędzie się we wtorek, 12 maja na PlayStation 4, Xbox One i PC. Uznane za najlepszą grę wieloosobową roku 2019 przez BAFTA, Windows Central i The Golden Joystick Awards, Apex Legends rozwija swoją fabułę, wchodząc w Sezon 5.

Dzisiejszy zwiastun zawiera nie tylko kilka szczegółów z Sezonu 5, ale również nowe Opowieści z Odludzia, które zagłębiać się będą w historię nowej Legendy – Loby – oraz ścieżkę jej zemsty, prowadzącą aż na Arenę Apex. Złodziejskie życie sprytnej Loby zmieniło się diametralnie, gdy dowiedziała się, że jej osobiste nemesis, Revenant, bierze udział w rozgrywkach na Arenie Apex. Teraz napędzana żądzą zemsty na mordercy jej rodziców i niezbywalną potrzebą odkrycia wszystkich sekretów Areny, sama staje w szranki do rozgrywek.

Apex Legends sezon 5

Trailer nowych Opowieści z Odludzia z Lobą w roli głównej  – zobacz tutaj.

Wraz z rozpoczęciem Sezonu 5 Apex Legends 12 maja do gry wprowadzony zostanie nowy tryb Zadań, w trakcie których gracze będą zarówno polowali na skarby, jak i odkrywali tajemnice podczas każdego następnego sezonu. A ci, którzy podejmą się Zadań i dotrą do końca podróży, zostaną sowicie nagrodzeni.

Sezon 5 przynosi ze sobą również Ligę Rankingową Czwartej Serii! Gracze ponownie rozpoczną Sezon w Królewskim Kanionie, by potem w czerwcu wrócić na Skraj Świata. Podobnie jak wcześniej, Liga Rankingowa Czwartej Serii skupiać będzie się na nagradzaniu graczy, którzy lubią rywalizować i inwestują swój cenny czas w Apex Legends. Więcej informacji o Lidze Rankingowej Czwartej Serii znajduje się pod tym linkiem.

Gracze mogą również zobaczyć, jak zmagają się ze sobą najlepsi z najlepszych w Apex Legends jeszcze zanim Sezon 5 wystartuje na dobre. Podczas następnych zmagań w ramach Apex Legends Global Series Online Tournament, zaczynających się w sobotę, 2 maja, topowi zawodnicy, w tym TSM, Complexity, Team Liquid czy Rogue, będą rywalizować na żywo na kanałach Apex Legends na Youtubie i Twitchu.

Wszystkie aktualne informacje o nowym Sezonie i nie tylko znajdują się na Apexowym Twitterze, Instagramie, YouTubie, a także na stronie.

Komentarze

Scroll to top