Counter Strike

Aktualizacja rankingu CS:GO Ex-Virtus pro z awansem i udany debiut OG!

 

W dzisiejszy smutny dla Polskiej sceny poniedziałek odbyła się aktualizacja rankingu hltv, która przyniosła kilka znaczących zmian! Kosmetyczne zmiany na Polskiej scenie oraz udany debiut OG!

 

Jeśli chodzi o Polską scenę, to ex-Virtus.pro po zajęciu 3-4 miejsca na cs_summit zdołało awansować o jedną pozycję aktualnie zajmując 25 miejsce. Wynik na lanie był raczej średni, mało brakowało do finału, jednak jeśli zostaną w tym składzie, to na pewno miejsce w topowej 30 utrzymają przez najbliższe 2 miesiące. Illuminar po raczej nieudanym występie na DreamHack Open w Sevilli spadło na 28 miejsce na świecie. Następnym, czyli trzecim zespołem Polski jest ARCY, które po zakwalfiikowaniu się do zamkniętych kwalfiikacji IEM Katowice 2020 zagrało kompletną katastrofę na Qi Banja Luka spadło aż o 8 oczek w dół i zajmuje obecnie 43 miejsce. 

 

 

Poza Polskimi drużynami w czołowej 30 zmieniło się sporo! OG, które zaliczyło naprawdę udany debiut na cs_summit zdobyło aż 72 punkty, przez co zajęli 27 miejsce! Mousesports po zwycięstwie na cs_summit awansowało na czwarte miejsce! Niezmiennie na fotelu lidera z maksymalną liczbą punktów pozostaje Astralis. Kolejne zestawienie rankingu w następny poniedziałek, a może zadziać się dużo, gdyż już od jutra rusza turniej EPICENTER z pulą $500,000! 

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top