Counter Strike

Aktualizacja rankingu HLTV – 30.10.2017

 

 

Finał EPICENTER już za nami, a to oznacza kolejny tydzień i następną aktualizację rankingu HLTV.org. Co się zmieniło? Kto awansował, a kto spadł?

Przede wszystkim ranking z trzydziestego dnia października to dobra informacja dla fanów polskich zespołów. Po ostatniej aktualizacji wracamy do trzech zespołów w czołowej trzydziestce zestawienia. To za sprawą awansu Kinguin o 4 miejsca, dzięki czemu plasują się teraz na 29. miejscu. To nie jedyny awans rodzimych drużyn – w ślady Kinguin podążyło AGO Gaming, które wskoczyło o dwa oczka wyżej, tym samym zbliżając się do TOP20 klasyfikacji HLTV. 

Z awansu cieszyć się także mogą fani Virtus.pro – najlepszy polski zespół wraca do TOP10 awansując o 7 pozycji, tym samym plasując się na szóstym miejscu. To za sprawą świetnej dyspozycji podczas ostatniej edycji EPICENTER, gdzie w finale ulegli SK Gaming 2:3. To także oznacza, że brazylijska formacja wraca na pierwsze miejsce w światowym zestawieniu. 

Także PRIDE krąży w okolicach 30. miejsca – czy to oznacza, że wkrótce w publikowanym rankingu zobaczymy 4 polskie drużyny?

Komentarze

Scroll to top