League Of Legends

Agresivoo dołącza do akademii Misfits!

 

Kolejny Polak zasili szeregi organizacji z LEC: Tobiasz "Agresivoo" Ciba z dniem dzisiejszym dołączył do Misfits Premier, Akademii Misfits Gaming!

Jeden z najlepszych (przez wielu uważany nawet za najlepszego) top lanerów w Polsce, MVP 2 Sezonu Ultraligi, "Agresivoo" z dniem dzisiejszym opuścił szeregi devils.one, by dołączyć do Akademii jednej z drużyn Lec – Misfits Premier. Przez cały rok pokazywał, że jest w naprawdę świetnej formie, o czym świadczy zwycięstwo w 2 Sezonie Ultraligi oraz dobre występy w European Masters. Teraz Tobiasz dołączy do swojego byłego trenera, Adriana „Hatchý” Widera w Misfits Premier i tam dalej będzie rozwijał swoje umiejętności.

 

Warto wspomnieć, że "Agresivoo" już wcześniej był członkiem akademii należącej do jednej z najlepszych organizacji świata – G2. Niestety jego przygoda z G2 Vodafones zakończyła się po trzech miesiącach, gdyż po porażce w półfinale LVP Superliga Orange cała drużyna została rozwiązana, a sam Tobiasz grał dla kilku mniejszych zespołów, aby następnie w lutym 2019 roku zasilić szeregi devils.one.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Tobiaszowi powodzenia i trzymać kciuki za jego rozwój w nowym zespole!

 

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top