Counter Strike

AGO WYGRYWA 16-0 Z FNATIC! POLACY W FINALE WESG!

 

Jeśli otworzyłeś ten artykuł z myślą, iż ten tytuł to zwykły „clickbait” to pomyliłeś się. AGO Esports zmiażdżyło Fnatic w półfinałach WESG 2018! Mecz ten zaskoczył każdego fana Counter Strike, na szczęście dla Polaków, pozytywnie.

 

Spotkanie rozpoczęło się na mapie de_inferno wybranej przez Szwedów. Gracze Fnatic na IEM Katowice 2019 nie zaprezentowali się zbyt dobrze, aczkolwiek zaczęli wracać do formy na turnieju w Chinach. Szwedzi do półfinału weszli jako jedni z faworytów, lecz nie poradzili sobie z Polakami w żadnym stopniu. AGO Esports zdominowało swojego rywala nie pozwalając mu na wygranie żadnej rundy na wybranej przez siebie mapie! Polacy niesamowicie czuli grę i nie pozwalali Fnatic na jakąkolwiek odpowiedź. Mapa ta była świetnym widowiskiem, dla którego warto było wstać wcześnie rano w sobotę!

 

Drugą mapą, tym razem wybraną przez Polaków, zostało de_cache. Niestety rozpoczęła się ona od siedmiu rund wygranych z rzędu przez Fnatic, a ostatecznie wygraną pierwszą połową wynikiem 9-6 dla Szwedów. Zdobycza punktowa AGO zatrzymała się na sześciu, które zdobyli w pierwszej połowie. Ostatecznie przegrali swoją mapę 16-6.

 

Trzecią mapą w tym zaskakującym pojedynku było de_nuke. Rozpoczęła się ona od szwedzkiej dominacji w pierwszej połowie, która skończyła się wynikiem 10-5. Drugą rundę pistoletową wygrali gracze AGO Esports. Była ona punktem zwrotnym dla Polaków, gdyż po wyrównanej walce udało im się wygrać ze szwedzką potęgą Fnatic wynikiem 16-12!

 

AGO Esports rozegrało niesamowite spotkanie, które z pewnością doda im pewności w następnych potyczkach. Pomimo ciężkiego czasu dla polskich zespołów, AGO udowadnia iż nasza scena CS:GO dalej się liczy! Zawodnicy pokazali się dzisiaj z bardzo dobrej strony, a Grzegorz ‘SZPERO’ Działamek rozegrał jedno z najlepszych spotkań w swojej karierze. Polacy mogą być z siebie dumni, ponieważ dzięki tej wygranej zakwalifikowali się do wielkiego finału WESG 2018! POWODZENIA AGO!

 

Pojedynek Dawida z Goliatem wersja WESG 2018:

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top