Counter Strike

AGO Esports z szansą na powrót do ESL PRO LEAGUE!

 

Z związku ze zmianą liczby drużyn w ESL Pro League, AGO Esports, które zajęło ostatnie miejsce w lidze początkowo miało spaść o poziom niżej do rozgrywek MDL ESEA, jednak przez rozszeżenie liczby drużyn w EPL zostali zaproszeni do turnieju barażowego.

 

Od następego sezonu pro ligi w regionie Europeskim będzie w niej grać aż 16 drużyn, czyli o dwie więcej niż w poprzednim sezonie. Dzięki tej zmianie mamy szanse zobaczyć w kolejnej edycji aż 3 Polskie zespoły – Virtus.pro, które niedługo rozegra swój mecz z 3DMAX o bezpośrednie zaproszenie, nawet jeśli przegrają to zagrają w barażach, Kinguin które zajmując trzecie miejsce w playoffach esea mdl zapewniło sobie udział w relegacjach oraz właśnie AGO Esports, które dzięki tej zmiane zostali zaproszeni do baraży. Jeśli Virtus.Pro wygra swój mecz, a Kinguin i AGO przejdą przez relegacje to w kolejnym sezonie zobaczymy aż 3 Polskie zespoły. 

 

Uczestnicy relegacji: AGO, Team Kinguin, OpTic Gaming i przegrany meczu 3DMAX / VP. 4 drużyny powalczą o 2 sloty do ESL Pro League sezon 9.

 

Więcej informacji odnośnie nowego formatu rozgrywek poznamy po finałach Pro ligi, czyli po 9 grudnia 2018 roku.

 

Źródło – ESL

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top