Counter Strike

AGO Esports wygrywa ćwierćfinał Play2Live Cryptomasters.

 

       

           AGO Esports wygrywa swój pierwszy mecz na turnieju w Mińsku. Starcie było pełne niezapomnianych emocji, ponieważ każda mapa trwała po 30 rund. Białoruska formacja przez cały mecz nie składała broni i ciągle walczyła. 

         Jastrzębie jako pierwszą mapę wybrali Cobblestone. Zaczęli od gry w segmencie TT co na koniec pierwszej połowy tej mapy dało im niewielkie, bo trzypunktowe prowadzenie. Druga połowa była bardzo zacięta, lecz ostatecznie to Polacy pokazali się z lepszej strony i cieszyli się z triumfu na pierwszej mapie rezultatem 16-14. 
       

        Mapa, którą wybrali zawodnicy białoruskiego GoodJob było Inferno. Wygrana pistoletówka przez Polaków, później duża przewaga. W pewnym momencie jednak rywale przełamali się i dogonili Jastrzębie, wygrywając pierwszą połowę mapy Inferno wynikiem 7-8. Druga połówka też trzymała nas w napięciu do ostatnich sekund. Jednak Furlan i koledzy ostatecznie posmakowali smaku zwycięstwa. 

       Gracze GoodJob, moim zdaniem są zawodnikami z ogromnym potencjałem. Postawili Polakom bardzo wysoko poprzeczkę. Białorusini nie poddawali się przegrywając rundy, co pokazuje nawet nam wynik spotkania. W półfinale turnieju w Mińsku Polacy zmierzą się z zwycięzcą starcia niemieckiego BIG vs Valiance. Spotkanie już za chwilkę. 

Miłego wieczoru! 

Komentarze

Scroll to top