Counter Strike

Actina zostaje partnerem Games Clash Entertaiment

 

Polska marka sprzętu komputerowego Actina została partnerem Games Clash Entertainment i będzie odpowiadała za obsługę technologiczną PC flagowych wydarzeń esportowych agencji – międzynarodowego turnieju CS:GO Games Clash Masters w Gdyni, festiwalu gamingu Meet Point na PGE Narodowym oraz dodatkowych projektów.

 

 

Polska marka sprzętu komputerowego Actina  jest skierowana do klientów biznesowych i użytkowników domowych oraz graczy. Funkcjonuje na rynku od 2001 r. jako marka własna komputerów stacjonarnych. Od 2018 Actina zaczęła silnie wspierać polski esport – zostali partnerem tytularnym zespoły Actina PACT, otworzyli gaming house oraz wspierają sprzętowo wiele lokalnych wydarzeń. Nawiązując współpracę z marką Games Clash, komputery Actina posłużą najlepszym graczom w Polsce oraz zagranicznym drużynom m.in. w rozgrywkach Games Clash Masters. Jest to międzynarodowy projekt CS:GO. Jego polskie kwalifikacje zostaną rozegrane 24-26 maja na PGE Narodowym w trakcie festiwalu Meet Point. Wielki finał o prestiżowe trofeum oraz 100.000 dolarów będzie miał miejsce w Gdynia Arenie w drugiej połowie roku i wezmą w nim udział najlepsze zespoły z Polski i zagranicy.

 

Komputery Actina będą dostępne nie tylko dla profesjonalnych zawodników, ale wszystkich uczestników, chcących przetestować na wydarzeniach ich możliwości. Specjalnie dla nich Actina postawi na Meet Poincie oraz Games Clash Masters w Gdyni interaktywne stoiska z konkursami. Games Clash oraz Actina przygotują wspólnie aktywności dla kibiców i graczy w internecie. Marka będzie wpisana w komunikację wydarzeń i obecna na polskiej transmisji turniejów. Actina ufunduje nagrodę specjalną dla MVP finału Games Clash Masters – dedykowany PC nawiązujący do charakteru turnieju, którego nazwa zostanie wybrana w otwartym konkursie.

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Actina, jako producent jednego z najlepszych sprzętów komputerowych w Polsce, zagwarantuje nam najwyższy poziom techniczny stacji PC oraz wsparcie partnerskie. Przełoży się to zarówno na komfort rozgrywek dla graczy, jak i sprawny przebieg meczów CS:GO dla kibiców. Actina silnie stawia kroki w polskim esporcie. Cieszymy się, że będzie miała okazję również pojawić się przy naszych najważniejszych projektach, dzięki którym możliwości marki przetestują zarówno esportowcy, jak i casualowi goście naszych wydarzeń.

Komentarze

Scroll to top