Counter Strike

ACTINA gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Form wspierania tego szczytnego celu jest co nie miara. Można tradycyjnie wrzucić datek do puszki wolontariuszy lub wziąć udział w licytacji m.in. repliki medalu noblowskiego Olgi Tokarczuk, skórzanej kurtki Franza Maurera z filmu „Psy" czy kolacji z celebrytami. Gracze mogą wspierać WOŚP podczas corocznej transmisji na żywo organizowanej przez serwis „Ja, Rock" wraz z grupą znanych polskich YouTuberów i streamerów. Partnerem akcji jest ACTINA, na której gamingowych komputerach wydarzenie będzie streamowane.

Tam, gdzie potrzeba serc i ludzie dobrej woli, tam jest nasz team. W tym roku Actina po raz kolejny czynnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Gorąco kibicujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć wielkie dzieło Jurka Owsiaka i tych, którzy chcą pomagać. Komputery Actina grają dla WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej. Złapmy wiatr w żagle i włączmy się w pomaganie już dziś – zachęca Michał Miłkowski, Pełnomocnik Zarządu ds. marki ACTINA.

Stream wystartował w czwartek 9 stycznia o 18:00, a jego zakończenie jest zaplanowane dopiero na 24:00 w niedzielę. W sobotę o godzinie 12:00 transmisja przejdzie w fazę offline – wszyscy influencerzy spotkają się w specjalnie przygotowanym studiu, aby razem grać i kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W akcji „Ja, Rock" weźmie udział wiele znanych osobowości ze świata gamingu, m.in. Rock, Kromka, Bonkol, Niklaus czy Brunecia. Gościnnie na streamie pojawi się również drużyna esportowa z organizacji Devils.one. Podczas transmisji prowadzone będą aukcje sprzętu i gier partnerów wydarzenia. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego do ratowania życia dzieci w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji oraz link do transmisji na oficjalnej stronie: WOSP.jarock.pl

 

Komentarze

Scroll to top