Inne

5 Sezon Apex Legends zaczyna się już jutro – a teraz spójrzmy na umiejętności Loby

 

Apex Legends: Sezon 5 – Przychylność Losu już jutro wjedzie na PlayStation 4, Xbox One i PC. Studio Respawn bez przerwy poszerza nieustannie ewoluujący świat w cieszącej się ogromnym uznaniem multiplayerowej strzelanki. W Sezonie 5 wprowadzonych zostanie jeszcze więcej treści, w tym nowa Legenda Loba, nowy tryb Zadań, przeróżne zmiany na mapach, zupełnie nową Przepustkę Bitewną i wiele, wiele więcej!

Zobacz, jak Loba wykorzystuje szeroki wachlarz swoich umiejętności i rozprawia się z konkurencją w nowym trailerze Legend Vignette.

Nowa Legenda prowadzi osobistą wendettę przeciwko przerażającemu, pozornie nieśmiertelnemu Revenantowi. Od dzieciństwa czuła niezaspokojone pragnienie krwi, co tylko ułatwiło jej doskonalenie umiejętności, które pewnego dnia pozwolą jej na pomszczenie przedwczesnej śmierci jej rodziny. Po brutalnym morderstwie rodziców, Loba wyrosła na słynną duszę bogatego towarzystwa – ale tylko za dnia. Nocami stawała się najbardziej imponującą i niebezpieczną złodziejką w Outlands. Teraz szuka odpowiedzi, cennych łupów, ale przede wszystkim – śmierci Revenanta.

Sezon 5 Apex Legends przynosi ze sobą bezlik nowej zawartości i zmian, takich jak:

  • Nowa Legenda: Jej potężna umiejętność teleportacji pozwala Lobie skakać na przeciwników, podczas gdy umiejętność pasywna znacznie ułatwia jej znajdowanie łupów. Ostateczna umiejętność Loby, Czarny Rynek, otwiera dla jej kolegów z drużyny one-stop-shop, punkt kompleksowej obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą zebrać najlepsze łupy w okolicy.
  • Zadania – zupełnie nowy tryb w Apex Legends, w którym gracze szukający bogactwa, chwały i dodatkowych skrawków historii mogą zapolować na skarby i wziąć udział w serii zadań PvE przez całe 9 tygodni Sezonu 5!
  • Zmiany na mapie: Przybycie Loby do Królewskiego Kanionu w celu przeprowadzenia obławy na Revenanta i doprowadzenie do jego długo opóźnianej śmierci wywołało ogromne zmiany na Arenie.  Porządnie wstrząsnęło wszystkimi ukochanymi lokalizacjami początkowymi graczy, w tym także Miastem Czaszek, co może zmienić sposób, w jaki zawodnicy będą przygotowywać się do swoich następnych działań – czy to ataku, czy obrony.
  • Przepustka Bitewna: nowa Przepustka Bitewna z ponad setką ekskluzywnych przedmiotów takich jak skórki, dodatkowa zawartość Przepustkowa, Pakiety Apex i wiele innych!
  • Ligi rankingowe Serii 4: Ligi rankingowe Serii 4 wprowadzają „ponowne połączenie”. Jeśli gracze zostaną rozłączeni z powodu tymczasowych problemów z połączeniem Internetowym, krótką awarią prądu lub wyrzuceniem z gry, mogą teraz zrestartować sesję i dołączyć do niej z powrotem.

Zajrzyj na APEXowego Twittera, Instagrama, YouTube czy www.playapex.com aby na pewno być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata Apex Legends.

Komentarze

Scroll to top