Inne

5 NAJCIEKAWSZYCH NARZĘDZI ESPORTOWYCH

 

Rozwój świata esportu to nie tylko wzrost liczby graczy i rozgrywek. To także nowe firmy, które postawiły na inwestowanie w elektroniczną rywalizację.

Po aplikacjach i serwisach dla fanów esportu, przyszedł czas na graczy, trenerów i analityków, którzy do tej pory nie mieli narzędzi dostosowanych do sportów elektronicznych. Przygotowując ten wpis miałem okazję przetestować pełny przekrój takich produktów. Wybrałem dla Was te najlepsze, które przedstawiłem w dalszej części artykułu.


#5 Sliver.TV

Sliver.tv to przede wszystkim powiew świeżości wśród eSportowych transmisji. Twórcy serwisu umożliwiają transmitowanie i oglądanie rozgrywek w technologii VR 360º. Sprawdź koniecznie, jeżeli szukasz zupełnie nowych doznań podczas oglądania transmisji ze swoich ulubionych rozgrywek.

#4 Shadow.GG

Shadow.GG to świetne narzędzie analityczne, które bez wątpienia będzie dużym ułatwieniem w pracy trenerów i analityków. Szybki dostęp do przeglądu meczów i ważnych danych to funkcje, które zdecydowanie dodają Shadow.GG wartości.

#3 Teamfind

Teamfind to tworzona przez Gamurs wyszukiwarka graczy, którzy poszukują teamu. Dzięki ich produktowi z łatwością znajdziecie odpowiadających Wam graczy lub trenerów.

#2 PandaScore

PandaScore to rozwiązanie dla osób szukających prostego API, które dostarczy im aktualne wyniki i dane z rozgrywek eSportowych. Twórcy dostarczają nam pełny zakres danych prosto z elektronicznych aren.

#1 Esports One

EsportsOne to narzędzie, które prezentuje nam analizę meczów w „real time”, jednocześnie prezentując pełną gamę ważnych statystyk, co daje możliwość świetnej analizy spotkania.


Uważasz, że pominąłem narzędzie, które powinno znaleźć się na tej liście? Daj mi znać wysyłając maila na [email protected]!


Postarałem się przedstawić wszystkie narzędzia, które moim zdaniem są warte uwagi osób zainteresowanych tematem analizy i treningu. Pomimo wielu podobieństw w działaniu kilku z nich, to każde ma swoje unikalne funkcje i rozwiązania, co pozwala wybrać takie, które będzie najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. GL&HF!

Komentarze

Scroll to top