Inne

16 najlepszych drużyn Rainbow Six Siege rozpoczyna walkę o pół miliona dolarów!

 

12 sierpnia 2019 r. – Firma Ubisoft® ogłosiła dziś, że szesnaście najlepszych drużyn Tom Clancy’s Rainbow Six® z całego świata przybyło do Raleigh w Karolinie Północnej, aby wziąć udział w Six Major Raleigh – pierwszej tego typu w historii Rainbow Six, zorganizowanej w Stanach Zjednoczonych imprezie, która potrwa od 12 do 18 sierpnia. Po intensywnej fazie grupowej rozpoczynającej się dziś i rozgrywanej do 14 sierpnia, osiem najlepszych drużyn zmierzy się ze sobą 16 sierpnia w Raleigh Convention Center, by w fazie finałowej zawalczyć o pulę nagród wynoszącą 500 tysięcy dolarów. 

 

Transmisje z rozgrywek fazy grupowej prowadzone będą od poniedziałku 12 sierpnia do środy 14 sierpnia na kanale https://www.twitch.tv/rainbow6pl. W piątek, 16 sierpnia, od godziny 15:00 CEST transmitowana będzie ceremonia otwarcia, a po niej ćwierćfinały. Sobotnia transmisja rozpocznie się o 16:30 CEST i będzie zawierała półfinały oraz Showmatch. Niedzielna transmisja rozpocznie się o godzinie 16:30 CEST i będzie obejmowała finałowe starcie mistrzostw, Creator’s Cup Showmatch, w którym wystąpi Shroud, oraz wyjątkowy panel ujawniający kolejną operację Rainbow Six Siege oraz aktualizacje 4. roku związane zarówno z samą grą jak i e-sportem.

 

Wszyscy fani biorący udział w tym wydarzeniu otrzymają ozdobę Six Major Raleigh w grze oraz możliwość skorzystania z licznych atrakcji, takich jak oferta sklepu Ubisoft Store – w którym znajdą wiele produktów firmy Ubisoft oraz przedmioty kolekcjonerskie i związane z Raleigh Major – stoiska wystawców i drużyn e-sportowych czy też możliwość spotkania się z artystami. Na imprezie obecny będzie też nasz zespół rekrutacyjny poszukujący kandydatów na ponad 1300 wolnych stanowisk w firmie Ubisoft. Fani zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu i obserwowaniem zawodów na miejscu w Raleigh mogą kupić bilety na Six Major Raleigh online na stronie http://www.rainbow6.com/tickets.

 

Dla osób, które postanowią nas śledzić na Twitchu transmisje z weekendowych finałów prowadzone będą od piątku, 16 sierpnia, do niedzieli, 18 sierpnia, i zapewnią szansę na zdobycie dropów Twitcha. W ramach tego programu przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody, w skład których wejdzie sześć poziomów ekskluzywnych ozdób. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

 

Imprezę na scenie poprowadzi Alex „Goldenboy” Mendez wspomagany przy biurku przez Ghassana „MiloshTheMedic” Finge'a oraz wielu utalentowanych komentatorów i analityków. Polską transmisję z wydarzenia poprowadzą Karol „Alban” Pakosz oraz Patryk „Kiks” Cieszyński.
W zawodach udział weźmie 16 drużyn:

 

MISTRZOWIE SIX INVITATIONAL 2019
•    G2 Esports (Europa)

FINALIŚCI IX SEZONU PRO LEAGUE
•    Evil Geniuses (Ameryka Północna)
•    DarkZero (Ameryka Północna)
•    Team Empire (Europa)
•    Vodafone Giants (Europa)
•    FaZe Clan (Ameryka Łacińska)
•    Immortals (Ameryka Łacińska)
•    Fnatic (Azja-Pacyfik)
•    Nora-Rengo (Azja-Pacyfik)

ZWYCIĘZCY ALLIED ESPORTS VEGAS MINOR
•    Team Secret (Europa)

ZWYCIĘZCY DREAMHACK VALENCIA
•    Rogue (Ameryka Północna)

ZWYCIĘZCY KWALIFIKACJI ONLINE
•    TSM (Ameryka Północna)
•    Team forZe (Europa)
•    Team NiP (Ameryka Łacińska)
•    Cyclops Athlete (Azja-Pacyfik)

ZAPROSZONA DRUŻYNA Z KRAJU GOSZCZĄCEGO 
•    Spacestation Gaming (Ameryka Północna)

 

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj. Aby śledzić aktualności związane z Six Major Raleigh albo brać udział w rozmowach na ich temat, obserwujcie nas na Twitterze: https://twitter.com/Rainbow6PL i korzystajcie z hasztagu #RaleighMajor.

 

Więcej informacji o rozgrywkach e-sportowych Rainbow Six dostępnych jest pod adresem http://www.rainbow6.com/esports.

 

O Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ramię w ramię z kwitnącą profesjonalną sceną e-sportową i społecznością ponad 40 milionów zarejestrowanych użytkowników, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege przenosi graczy w sam środek dynamicznego, nieustannie rozwijającego się świata rozgrywki wieloosobowej i pozwala im wcielić się w jednego z niepowtarzalnych operatorów. Korzystając z odpowiedniego połączenia taktyki i destrukcji, drużyny Rainbow Six biorą udział w oblężeniach, podczas których walczą ze sobą i używają unikatowych umiejętności oraz gadżetów. Obrońcy przygotowują się, przekształcając swoje otoczenie we współczesne twierdze, a atakujący korzystają z dronów zwiadowczych, aby przeprowadzić rozpoznanie i odpowiednio zaplanować szturm. Dzięki dostępowi do mnóstwa operatorów inspirowanych prawdziwymi agentami kontrwywiadu z całego świata gracze mogą sami wybrać sposób, w jaki podejdą do każdego wyzwania. Poprzez nieustanne powiększanie puli dostępnych operatorów oraz map zwiększających głębię walki, a także strategii, nieprzewidywalność każdej rundy Rainbow Six Siege wyznacza nowy standard intensywności i współzawodnictwa w grach.

O firmie Ubisoft
Ubisoft jest czołowym twórcą, wydawcą i dystrybutorem produktów oraz usług związanych z rozrywką interaktywną. Firma może pochwalić się wieloma znanymi na całym świecie markami, takimi jak Assassin's Creed, Far Cry, For Honor, Just Dance, Watch_Dogs czy serie gier wideo sygnowane nazwiskiem Toma Clancy'ego, m.in. Ghost Recon, Rainbow Six oraz The Division. Celem zespołów będących częścią światowej sieci studiów i biur Ubisoftu jest zapewnianie graczom oryginalnych i niezapomnianych przeżyć na wszystkich popularnych platformach, w tym konsolach, telefonach, tabletach, a także komputerach stacjonarnych. W roku podatkowym 2018-2019 Ubisoft wygenerował przychody netto ze sprzedaży w wysokości 2 mld 29 mln euro. Więcej informacji o firmie znaleźć można pod adresem www.ubisoftgroup.com.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top